serviciile noastre in:

insecticid dezinsectii:

raticide deratizare:

solutii dezinfectanti:

Produsele recomandata in scopul deratizarii, dezinsectiei si dezinfectiei respecta in totalitate normele impuse de Uniunea Europeana si de Organizatia Mondiala a Sanatatii.

Deratizare, dezinsectie, dezinfectie

servicii profesionale de igienizare, D.D.D.
 
  Nume*:
  Companie:
  Email*:
  Telefon Mobil:
  Mesajul dumneavoastra*:

*campuri necesare


 
 
deratizare bucuresti


BUCURESTI, judetele Prahova, Ilfov, Arges:


Vodafone: + 4 073 66 16 339
Fax: + 4 031 814 51 06
E-mail:  bucuresti@specialistii.ro
Adresa: Bucuresti, Str. C.A. Rossetti, nr. 7, sector 1
 
deratizare suceava neamt botosani iasi


judetul Iasi:


Orange: + 4 074 313 44 25
E-mail:  iasi@specialistii.ro
Adresa: Iasi, str. Sarariei, nr. 220
 
deratizare suceava neamt botosani iasi


judetul Brasov:


Vodafone: + 4 072 23 96 035
E-mail:  brasov@specialistii.ro
Adresa: Brasov, Sacele, str. Principala
 
deratizare suceava neamt botosani iasi


judetele Suceava, Neamt si Botosani:


Orange: + 4 074 313 44 25
E-mail:  suceava@specialistii.ro
Adresa: Suceava, str. Marasesti, nr. 32, bloc A5;
 
deratizare constanta


judetul Constanta:


Vodafone: + 4 073 66 16 339
E-mail:  constanta@specialistii.ro
Adresa: Constanta, str Nehoiului nr 1 (Km 4)
 
deratizare suceava neamt botosani iasi


judetele Galati si Braila:


Orange: + 4 074 313 44 25
E-mail:  galati@specialistii.ro
 
deratizare constanta


judetul Valcea:


Vodafone: + 4 073 66 16 339
E-mail:  valcea@specialistii.ro
 
S.C. ACAROM S.R.L.
Cod Unic de Inregistrare: RO 24543888;
Numarul de Ordine: J33/1525/2008;
Sediul social: Suceava, str. Marasesti nr. 32

Tratamentele igienizare

Servicii.deratizare, dezinsectie si dezinfectii

- contactati-ne cu incredere SC. ACAROM S.R.L.

Solare | Eoliene | Magazin schi si snowboard | Paintball | Reincarcare cartuse | Dezinsectie | Cazare Brasov | Cantare electronice